Ботев (Вр) избухна с 4 гола срещу лидера в Западната "Б" група

Елитният Ботев (Враца) разгроми с 4:1 водача в Западната "Б" група Пирин (Гоце Делчев) в поредната си зимна проверка. Мачът се игра на терена с изкуствена настилка в Сандански, където тимът на Антони Здравков е на подготовка. През първото полувреме Ботев стигна само до един гол, дело на Румен Рангелов. През вторите 45 минути привлеченият от Калиакра Ивайло Раденцов вкара нови две попадения - едно от дузпа и едно от фаул, а последният гол реализира Дейвид Пенчев.

Следващата контрола на врачани е във вторник срещу Локомотив (Пловдив).

БОТЕВ (Вр): Митов, Петров, Савич, Пенчев, Найденов, Балтанов, Валериев, Мирчев, Костадинов, Коконов, Рангелов

(като смени се появиха Куанг, Маринов, Николов, Раденцов, Илиев, Владинов)