Резервите на Славия направиха равен с казахстанския Иртиш

Без голяма част от титулярите си, Славия завърши 1:1 контролата с казахстанския Иртиш (Павлодар) в Анталия. Живко Желев, Даниел Златков, Николай Божов, Йордан Юруков, както и вратарите Емил Петров и Стефано Кунчев, пропуснаха двубоя за "белите". Резултатът бе открит от Жуниор в 5-ата минута след хубава комбинация между него, Владислав Златинов и Петър Димитров. Отборът на Мартин Кушев пропусна да увеличи преднината си до почивката, а направените смени след нея се отразиха на синхрона в действията на славистите и Иртиш се добра до равенството.

В първата си проверка на турска земя Славия загуби с 0:2 от Брашов. Утре съперник на "белите" ще е грузинският Колхети, а останалите контроли на лагера ще са срещу Минск, Астра (Плоещ) и Металург (Донецк).