Сашо Тонев игра 57 минути при тежка загуба на Лех

Българският нападател Александър Тонев започна като титуляр при загубата на неговия тим с 1:3 в дербито срещу Шльонск (Врацлав) от 8-ия кръг на местната Екстракласа. Бившият играч на ЦСКА обаче не успя да помогне на своя тим за по-добро представяне и бе заменен от Якуб Вилк в 57-ата минута.

Домакините натиснаха в началните минути и в 11-ата Пьотр Селебан се озова на добра позиция и откри резултата. Гостите обаче реагираха почти мигновенно и в 17-ата минута Рудневс бе близо до изравняването, като негов удар се отби от напречната греда. След това и Александър Тонев се отличи с пропуск в 33-ата минута, за да се стигне до 38-ата минута, когато Лукаш Мадей бе изпуснат от защитата на гостите и направи 2:0 за Шльонск.

В 73-ата минута играчите на Шльонск окончателно убиха интригата в срещата, вкарвайки трети гол дело на Омар Диас. В 81-ата минута гостите все пак направиха загубата си по-почетна за крайното 1:3 с гол на Рудневс.

След тази победа Шльонск оглави класирането с актив от 16 точки. Лех пък остава на 3-ата позиция с 13 точки.

Опитайте да спечелите най-големия джакпот в историята на онлайн казиното!