Стяуа остана без защита за ЦСКА

Стяуа изпитва сериозни проблеми в защита преди реванша от плейофа в Лига Европа срещу ЦСКА в четвъртък. Трима бранители на румънците са контузени и участието им в срещата на стадион "Васил Левски" е под въпрос.

С травми са Джордже Галамаз, който отбеляза едното от попаденията в първия мач и десният бек Новак Мартинович. Те не успяха да се възстановят и за последния мач на стелистите срещу Астра в първенството, загубен с 1:2. Звездата на тима Габриел Матей пък пропусна първия мач в Клуж и уж бе излекуван, но в последния двубой изкара 7 минути на терена и отново бе заменен.

Така теньорът Рони Леви ще има доста главоболия про избора си за стартовата единайсеторка в четвъртък. Той почти няма да има избор кого да пусне в отбрана и най-вероятно отново ще разчита на Валентин Илиев в центъра на отбраната, а негов партньор ще бъде Жералдо, който влезе като смяна в двубоя в Румъния. На левия бек ще действа Ясмин Латовлевичи, но големият проблем ще бъде от дясно, където и двамата бранители са с травми и може да се наложи там да бъде върнат Банел Николица, който по принцип играе като дясно крило.