Обрати и пет гола на Ботев (Враца) - Видима

Новакът в "А" група Ботев (Враца) надигра Видима-Раковски с 3:2 в контролна среща, която се игра на стадион "Георги Раковски" в Тетевен. Тимът от Севлиево поведе в резултата в 43-ата минута след попадение на Станимир Андонов. Футболистите на Ботев (Враца) стигнаха до обрат в началото на второто полувреме, след като първо Михаил Минков си отбеляза автогол в 50-ата минута, а 10 минути по-късно точен бе Ивайло Данчев. Христо Господинов изравни за Видима в 62-ата минута. С втория си гол в мача Данчев донесе победата на Ботев, след като бе точен от дузпа в 75-ата минута.