Балъков с втора победа

Бившият мениджър на Черноморец Красимир Балъков записа втора победа, откакто е начело на хърватския Хайдук. В контролна среща, играна в Босна и Херцеговина, тимът от Сплит надви с 2:1 македонския Слога.

Анте Вукушич откри резултата в 18-ата минута. Десет минути по-късно Слога изравни с гол на Мишич след грешка на хърватската отбрана.

Балъков използва почивката, за да замени целия отбор, подобно на първата контрола. Само три минути след подновяването на играта новото попълнение на Хайдук Иван Вукович удвои за отбора си, при който резултат приключи и мачът.

Следващата контрола на Бала и Хайдук е срещу Троглав в неделя. Миналата сряда тимът на Бала разби с 6:0 Томислав.