Шеридън игра едно полувреме за резервите на Сиатъл

Нападателят на ЦСКА Килиън Шеридън, който в момента е на проби в американския отбор Сиатъл Саундърс, игра едно полувреме за резервите на тима от Мейджър Лийг Сокър в мача срещу втория тим на Лос Анджелис Галакси. 22-годишният ирландец се появи в игра на почивката, а резервите на Сиатъл надвиха тези на Галакси с 1:0. Голът бе дело на Сами Очоа в 82-ата минута.

Шеридън се отчете с извеждащ пас в 71-ата минута към Мигел Монтаньо, но последният не успя да се разпише. Преди няколко дни Шеридън, който има 3 мача за националния тим на Ейре, отбеляза гол за втория тим на Сиатъл при победата с 2:0 срещу резервите на Ванкувър Уайткепс. Срещу Ванкувър ирландецът пак игра едно полувреме, но започна като титуляр.