България остана 2-ра в Група "В" на Световната лига

Волейболистите от националния отбор на България останаха на 2-ро място в Група "В" на Световната лига след изиграването на двете срещи от 3-ия кръг срещу Русия.

Възпитаниците на селекционера Радостин Стойчев допуснаха две загуби от "Сборная" с по 0:3 гейма в Сургут. Така България не успя да спечели нито една точка от двата мача и остана на второ място във временното класиране с 9 точки след три победи и три загуби.

Лидер в класирането е Русия с пълен актив от 18 точки. На трето място е Германия с 6 точки, а Япония е 4-та с 3 точки, след като двата отбора си размениха по една победа с по 3:2 гейма във Фридрихсхафен.

В IV кръг България гостува Германия в директен спор за второто място и евентуално класиране за финалите. Мачовете са на 18 и 19 юни (събота и неделя) в Бремен, докато Япония ще бъде гост на Русия на 18 и 19 юни (събота и неделя) в Сургут.

ФОТОГАЛЕРИЯ от мача РУСИЯ - БЪЛГАРИЯ 3:0 в Сургут - ТУК!!!

ФОТОГАЛЕРИЯ от мача РУСИЯ - БЪЛГАРИЯ 3:0 - ТУК!!!