Матеус беснее и изхвърля футболисти от националния: Да ходят и да си играят с жените

Селекционерът на България Лотар Матеус нападна жестоко част от футболистите на трикольорите, които днес играха при равенството 1:1 срещу Черна гора в Подгорица.

"Не съм доволен от резултата, а изобщо не съм доволен от играта през първото полувреме. Българският национален отбор игра тогава, както отпреди да стана национален селекционер. Всичко, което тренирахме, го бяхме забравили. Повиших глас на почивката и поздравявам отбора за представянето през втората част - особено след гола на Черна гора. Не само изравнихме, но можехме да победим.

Като цяло резултатът е логичен. При всички положения шансовете ни за класиране на европейското не са големи. За съжаление Черна гора би трябвало да е по-доволния отбор от България.

Искам да отбележа, че можехме да вкараме и втори гол. Предварително бях решил да играем без истинска деветка. Разполагаме с футболисти, които могат да изпълнят тази система. Но и разполагахме с футболисти, които не играха със страст и желание за страната си. Не изпълняваха и не играха концентрирано. Знам им имената, но няма да ги съобщя. Ще им го кажа на тях и най-вероятно няма да ги викам. По-добре да си останат вкъщи и да си играят с децата и жената, вместо да си губят времето тук", заяви бесният Матеус.

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ЧЕРНА ГОРА - БЪЛГАРИЯ 1:1 МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!