Над 5000 наблюдаваха суперкомбинацията в Банско

Над 5000 зрители изгледаха на живо суперкомбинацията на писта "Алберто Томба" в Банско. Пред погледа на живата легенда Алберто Томба състезанието днес следобяд бе спечелено от Световният шампион в супер-Г от завършилия преди седмица шампионат на планетата в Гармиш-Партенкирхен Кристоф Инерхофер. Българският представител Георги Георгиев пък остана 21-и.

Феновете по трибуните създадоха страхотна атмосфера като българската агитка бе една от най-колоритните. Не по-назад останаха и хърватските привърженици, които бурно подкрепяха своя идол Ивица Костелич. Водачът за Световната купа завърши пети с 0,55 сек изоставане от Инерхофер, но прибави важни 45 точки към актива си за генералното класиране, в което той събра 1294 точки.

27 февруари 2011 година (неделя):

Първи манш от 09.55 до 11.50 часа

Втори манш от 12.55 до 13.50 часа

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК!!!

blizoo и Eurosport проверяват колко знаеш за зимните спортове. Отговори и спечели страхотни награди.

ФОТОГАЛЕРИЯ от слалома за суперкомбинацията в Банско може да видите ТУК!!!