Удар за Моуриньо - без Снайдер в следващите мачове

Наставникът на Интер Жозе Моуриньо ще трябва да се лиши от услугите на един от най-добрите си играчи през този сезон Уесли Снайдер в следващите мачове. Холандският плеймейкър е получил разтежение и със сигурност пропуска двубоите с Палермо в четвъртък на "Джузепе Меаца" и гостуването на Ливорно в неделя от Серия "А", както и важното гостуване в Киев на Динамо Киев от Шампионската лига. Както е известно, "нерадзурите" имат нужда от задължителен успех срещу Андрий Шевченко и компания, за да запазят шансове за по-нататъчно класиране в турнира.

Снайдер пристигна в Милано от Реал Мадрид буквално 48 часа преди дербито с Милан от втория кръг на Серия "А", където дебютира в стартовия състав и с игрите си след това се затвърди като титуляр.
В последните две домакинства на шампионите Снайдер донесе победите след гол в 93-ата минута срещу Удинезе за крайното 2:1 и след технично попадение от фаул срещу Катаня (2:1) в събота вечер.