Рангелов отново вкарва и блести за Борусия

Българският нападател на Борусия (Дортмунд) Димитър Рангелов продължава успешните си игри в предсезонната подготовка на тима. Митко вкара поредния си гол за своя тим за победата над Падерборн с 2:0. Той откри резултата в 37-ата минута, а гостите стигнаха и до второ попадение в мача дело на Зидан в 78-ата минута.

Рангелов започна срещата като титуляр и остана на терена до 65-ата минута, когато бе заменен от автора на втория гол Мохамед Зидан. Освен попадението, което отбеляза, българинът се отличи с още един пропуск пред вратата на съперника и като цяло играта му бе на отлично ниво.

Това е третия гол на Митко за бившия европейски шампион през този месец.