Бибишков дебютира за Стяуа

Новото попълнение на Стяуа Крум Бибишков изигра първия си мач за най-популярния румънски тим. Грандът от Букурещ завърши 0:0 срещу турския Генчлербирлиги на "Генча", като двубоят бе и официално представяне на отбора за предстоящия сезон. Бибишков бе оставен на резервната скамейка, но наставникът Кристияно Бергоди го пусна на терена в 75-ата минута. Публиката посрещна радушно българина и го възнагради с най-много аплодисменти от всички футболисти, които влязоха след почивката.

Бибишков се включи добре и веднага изведе Николица по десния фланг, но той се засуети и опропасти атаката. Бившият таран на Литекс си партнираше в предни позиции с Богдан Станку, който вкара гола за Стяуа при поражението с 1:2 от ЦСКА. Това е и единствената загуба на "стелистите" от старта на подготовката им.

Самото представяне беше доста ефектно. Играчите излизаха един по един на фона на светлинно шоу в клубните цветове - синьо и червено. Въпреки замисъла на организаторите, на "Генча" се събраха едва 3000 фенове.