Лалова втора на 100 метра извън класирането в Банска Бистрица

Българската спринтьорка Ивет Лалова завърши втора на 100 метра в серия извън класирането на европейското отборно първенство в Банска Бистрица, ІІ лига. Възпитаничката на Константин Миланов регистрира  резултат от 11.66 секунди при минимален попътен вятър от +0.3 м/с. Победителка в тази серия стана Аудра Дагелит (Литва) с 11.64 сек, а трета завърши Луис Киернан (Ирландия) с 11.87 сек.

Както е известно, вчера Ивет Лалова стартира в официалното класиране с щафетата на България на 4 по 100 метра. Българската четворка в състав Деница Раданова, Моника Гачевска, Ивет Лалова и Инна Ефтимова финишира на пета позиция с резултат 45.77 секунди.

Снимка: Марин Маринов/Sportal.bg

ФОТОГАЛЕРИЯ от първия ден на държавното първенство по лека атлетика може да видите ТУК!!!

ФОТОГАЛЕРИЯ от втория ден на републиканското първенство по лека атлетика за мъже и жени може да видите ТУК!!!