Арабаджиев 6-ти в първия старт в Бърно

Нашата надежда за Формула 1 Владимир Арабаджиев финишира 6-ти в първия старт на мократа писта Бърно (Чехия) днес. Третият кръг в Интернешънъл Формула Мастър започна много трудно за Владо. В първата тренировка той направи само една обиколка, защото проблем с автомобилът му наложи усилена работа на всички механици в отбора J.D. Motorsport. Вторият старт е утре в 12.15 ч. българско време и ще бъде предаван директно по Евроспорт Интернешънъл. По силата на спортните правила, Арабаджиев ще стартира от втора позиция утре. Преди състезанието в Чехия нашият пилот е трети в генералного класиране в шампионата.

Повече информация за Формула1 и за възможността да спечелите страхотни награди от NIVEA FOR MEN четете във www.formula1.bg