Дерменджиев: За пореден път загубихме спечелен мач

Наставникът на Сливен Георги Дерменджиев остана разочарован от загубата на своя отбор при гостуването на Локомотив (Сф) (3:2). Според него ”войводите” за пореден път са демонстрирали наивност в защита, което е довело до загубата в един мач, който е трябвало да бъде спечелен.

”Не за първи път проявяваме наивност в защита и губим реално спечелени мачове, какъвто беше този. Изпуснахме поне две чисти голови положения през второто полувреме. Вместо това допуснахме голове. Не е имало указания да се дърпаме в защита през втората част. Не сме играли на контраатака. Просто така се получи. Играем за себе си - да обиграваме отбора и да трупаме самочувствие”, каза Дерменджиев.

Снимка: БГНЕС