Вижте поредното избухване на Феномена

Суперзвездата Роналдо изигра поредния си блестящ мач с екипа на Коринтианс. Феномена отбеляза и двата гола за успеха с 2:0 срещу Атлетико (Паранаензе) в турнира за Купата на Бразилия и помогна на тима си да се класира за четвъртфиналите. 32-годишният нападател откри резултата в 55-ата минута с премерен удар от границата на наказателното поле, а четвърт час по-късно бе фаулиран в пеналта и сам реализира дузпата. При изпълнението Роналдо се спря в последния момент и накара вратаря на Атлетико да се хвърли надясно, след което с лекота прати топката в средата на вратата.