Наполи без победа от три месеца

Отборът на Наполи задълбочи кризата си след равенството 0:0 с Аталанта в последния кръг от калчото. Това бе четвърто поредно равенство на "небесносините" откакто наставник на тима е Роберто Донадони. Бившият селекционер на "Скуадра адзура" замени Еди Рея, но все още няма успех начело на тима от Неапол, който пък няма победа от три месеца. За последно Лавеци и компания взеха трите точки в калчото на 11-и януари след победа с 1:0 над Катаня на "Сан Паоло". От тогава досега Наполи има 6 равенства и седем загуби в 13 мача, а пред своите тифози не може да вкара гол от 431 минути.

Бившият тим на Диего Марадона бе изненадата през първата част от калчото, като дори шефовете мечтаеха за класиране в Шампионската лига, но след слаби резултати тимът се смъкна далеч от местата даващи право на участие в най-престижния клубен турнир. В момента отборът има актив от 41 точки колкото имаше и през миналия сезон след 31-ия кръг.