Лазаров резерва срещу Балкан

Наставникът на ЦСКА Любослав Пенев ще пусне в игра всички футболисти, с които разполага в контролата с Балкан (Ботевград) от 11,00 часа на базата "Панчарево". Специалистът споделил със своите състезатели, че ще заложи предимно на футболистите, играли по-малко през сезона, но голяма част от титулярите ще започнат в стартовия състав. Добрата новина за  "червените" е, че Здравко Лазаров ще се завърне на терена след няколко месеца отсъствие. Бързоногото крило се контузи в мача с Литекс през есента при победата с 2:0, когато скъса коленни връзки. През този сезон той има 10 мача и два гола. Електричката ще бъде резерва в срещата срещу тима на Стоян Коцев, като най-вероятно ще се появи на почивката заедно с върнатия от Любо Пенев в тима Херман Пиетробон.

Лазаров от няколко дни тренира наравно със съотборниците си и вчера взе участие в двустранната игра на тренировката, завършила 1:1, когато подаде за гола на Пиетробон. Най-вероятно атаката на "армейците" срещу Балкан ще бъде водена от намиращия се в страхотна форма Руи Мигел и един измежду Силва и Саидходжа.