Валери Божинов вкара на Манчестър Юнайтед

Българският нападател на Манчестър Сити Валери Божинов отбеляза гол на Манчестър Юнайтед в мач между резервните отбори на градските съперници. Възстановеният от контузия Божинов се разписа от дузпа в продължението на първото полувреме, което бе и единственото попадение за ”гражданите” при загубата им с 1:2 като гости. Българинът изигра пълни 90 минути и доказа на своя мениджър Марк Хюз, че е готов да се завърне в игра за първия отбор на Сити.

Манчестър Юнайтед поведе с два гола на Джеймс и Мачеда, които отбелязаха в рамките на две минути – между 36-ата и 38-ата минута на първото полувреме. Както е известно, българският национал получи тежка контузия на ахилеса през лятото и се завърна в игра за Манчестър Сити с гол и асистенция при победата с 4:0 над Рексъм в тренировъчен мач по-рано този месец.

ЗАВРЪЩАНЕТО НА БОЖИНОВ МОЖЕТЕ ДА КОМЕНТИРАТЕ ТУК!!!