Лига на нациите по мини футбол: България - Словакия (Финал)

Дуци почна с 3:0 начело на Спартак (Вн)

Елитният Спартак (Варна) победи втородивизионния Волов (Шумен) с 3:0 в първата си контрола от зимната подготовка, играна днес в курорта Албена. Срещата беше неофициален дебют за новия наставник на "соколите" Драголюб Симонович. След два пропуска от чисти позиции на Владислав Мирчев спартаковци откриха резултата в 42-ата минута, когато Стойко Сакалиев се разписа с глава отблизо. В 62-ата минута Даниел Моралес изпълни опасно фаул от 30 метра, вратарят на Волов успя само да избие, но притичалият Михаил Аврионов удвои. Крайното 3:0 фиксира Моралес от дузпа десет минути преди края. Спартак използва 18 футболисти в двубоя.