Левски пак мачка Ботев, Христолов обра 600 ултраси на канарите

Левски победи с 4:2 Ботев (Пловдив) като гост в мач от втория кръг на първенството на дублиращата група по футбол. "Канарчетата" поведоха с 2:0 през първото полувреме с голове на Илиян Йорданов в 20 минута и на Тодор Тимонов в 38 минута. След почивката левскарите направиха пълен обрат с попадения на Еньо Кръстовчев (47), Иван Цачев (52), Жеан Карлос (61) и Владимир Гаджев в (82).

Червени картони получиха бразилецът Жеан Карлос от столичани, след като удари без топка Илиян Йорданов от домакините, както и старши треньорът на "сините" Бисер Хаздай за недоволство от съдийско отсъждане.

Феновете на Ботев, които бяха повече от 600, протестираха срещу билетите от 2 лв., срещу които трябваше да влизат и освиркваха изпълнителния директор на клуба Борислав Димитров.