Левски не успя да победи Вихрен и при дублиращите отбори

Левски и Вихрен приключиха при резултат 1:1 в мач от първенството на дублиращите отбори, като сините откриха чрез юношеския национал Иван Цачев в 64-ата минута. За санданчани се разписа Руслан Иванов от дузпа в 80-ата минута.

Черноморец се наложи с 2:1 над Ботев, който се игра на стадион Лазур в Бургас. Гостите от Пловдив откриха чрез Красимир Кръстев, но в 37-ата минута Адаилтон Жувенал-Дуду изравни за домакините от Бургас. Второто попадение вкара сръбският нападател Александър Стоймирович, който подписа с Черноморец малко преди старта на първенството.

В Ловеч Литекс и Славия завършиха при резултат 0:0. За втория отбор на оранжевите играха вратарят Тодор Тодоров, Петър Занев, Пламен Николов, Джемал Берберович, Джереми Аседо, Момчил Цветанов, Крум Бибишков и Едуардо Дубала. За втория състав на Славия поиграха Милан Коприваров, Зоран Златковски, Радослав Анев, Радослав Рангелов и Сърджан Новкович.