Тухел призова да се спестят критиките към Пари Сен Жермен

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Томас Тухел след равенство в мача от 25-ия кръг на Лига 1 срещу Амиен (4:4) призова да не се нападат играчите на тима.
ПСЖ показа смайваща лабилност срещу слабак

"Да, имахме възможност да спечелим и вкараме пети гол на два пъти, но не го направихме. Пропуснахме четири гола, разбира се, недоволни сме. Противникът имаше три попадения през първото полувреме, а след това всичко стана трудно. Това е наша вина, защото не бяхме достатъчно концентрирани.

Играхме 21 или 22 мача на най-високо ниво, супер концентрирани, но този път това не се виждаше на терена. За всичко има причини. Решихме да дадем почивка на някои играчи. Но сега не е моментът да ни критикувате. Преди срещата ни от Шампионската лига", заяви Тухел.