Лудогорец 2 с втора поредна победа

Лудогорец 2 надделя с 2:1 над Струмска слава в контролна среща, която се игра на стадиона в село Рилци. Тимът от Радомир поведе чрез Симеон Вешев в 13-ата минута, когато се измъкна от отбраната на разградчани и вкара технично покрай Русанов.
Дубълът на Лудогорец се активизира след почивката и в 48-ата минута изравни. Появилият се на почивката Петър Георгиев се пребори за добра позиция и стреля, Петков спаси, но при добавката младият футболист на орлите не му остави шанс за 1:1. До края на мача Лудогорец натисна своя опонент и стигна до победно попадение в 81-ата имнута. Резализира го Хюсеин Кельовлуев, който се възползва от подаване на Георгиев.

Така талантите на разградчани постигнаха втора поредна победа в предсезонните си контроли. В първата проверка, която се игра преди няколко дни, те надиграха Шумен с 6:2.

ЛУДОГОРЕЦ 2 - СТРУМСКА СЛАВА 2:1

ЛУДОГОРЕЦ 2: Владимир Русанов, Кристиан Райчев, Георги Вълчев, Тихомир Димитров, Бранимир Костадинов, Петър Караангелов, Велислав Минков, Цветослав Петров, Георги Чукалов, Владислав Найденов, Илкер Будинов

Резерви: Пламен Пепеляшев, Методий Стефанов, Хюсеин Кельовлуев, Александър Ганчев, Мартин Русанов, Валентин Цветанов, Петър Георгиев

СТРУМСКА СЛАВА: Драгомир Петков, Денислав Мицаков, Мартин Костов, Борислав Николов, Румен Сандев, Александър Аспарухов, Георги Мариянов, Антон Тунгаров, Кристиян Китов, Симеон Вешев, Реджеп Халил

Резерви: Цветелин Ставрев, Ивайло Стоянов, Георги Янев, Любомир Граминов, Ерик Иванов, Никола Борисов, Ивелин Илиев