Локо (Мездра) взе битката за Враца с 10 футболисти

Локомотив (Мездра) спечели битката за Враца с 1:0 над втория тим на Ботев (Враца). Двубоят беше от 16-ия кръг на Северозападна Трета лига. Владимир Найденов е героят за "железничарите" след като реализира единственото попадение в средата на първата част. Заслужен успех на домакините, които играха повече от полувреме с 10 футболисти. Малко преди почивката Паоло Петков извърши нарушение, реферът му вдигна втори жълт и червен картон. До тогава неговият отбор имаше превес.

През второто полувреме селекцията на Николай Нинов заигра по-затворено. Врачани вече действаха предимно в половината на противника. Създадоха няколко опасности пред Ивайло Сайков. В 80-ата минута Борислав Боянов стреля от фаул в гредата. До края резултата остана непроменен.

Стартови състави:

Локомотив: 12. Ивайло Сайков, 98. Мартин Михайлов, 23. Генади Петров, 77. Васислав Димитров, 10. Владимир Найденов, 7. Валдемар Стоянов (капитан), 99. Николай Генов, 22. Паоло Петков, 19. Светослав Валериев, 88. Милен Василев, 11. Лионел Матадос. Треньор – Николай Нинов.

Ботев Враца II: 34. Христо Георгиев, 94. Людмил Йотов, 6. Христо Христов, 3. Любослав Петров, 21. Ивайлов Кунчев (капитан), 28. Николай Методиев, 71. Любослав Младенов, 4. Цветко Иванов, 7. Ремзи Неджип, 11. Виктор Василев, 9. Кирил Кръстев. Треньор – Любен Любенов