Уулвс и Нюкасъл си размениха по един гол в мач без положения (видео)

Уулвърхамптън и Нюкасъл завършиха наравно 1:1 на "Молиню" в среща, която бързо ще бъде забравена. Положения бе пред двете бяха изключителна рядкост, а двете попадения паднаха в края.

Раул Хименес откри резултата 10 минути преди края на редовноот време, а Джейкъб Мърфи изравни от пряк свободен ударв 89-ата минута.

Двата отбора отправиха само по един удар в рамките на вратата преди почивката. През второто полувреме "вълците" имаха предимство, но трудно стигаха до ситуации пред вратата на Дарлоу.
Уулвс е с актив от 10 точки и заема седмо място в класирането, докато "свраките" са 14-ти с 8 точки.