Луис Суарес не спира да бележи за Атлетико Мадрид (видео)

Бившият нападател на Барселона Луис Суарес не спира да бележи за новия си тим Атлетико Мадрид. Уругваецът оформи крайното 2:0 срещу Бетис при домакинската победа от седмия кръг на Ла Лига. С успеха "дюшекчиите" излязоха на втората позиция във временното класиране, като имат 11 точки, а лидер е шампионът Реал Мадрид с 13. Бетис е десети с 9.

След едно безрезултатно първо полувреме, домакините откриха резултата на "Уанда Метрополитано" в началото на второто полувреме чрез Маркос Йоренте. Халфът получи топката от тъч и проби в наказателното поле, след което от малък ъгъл разпечата вратата на севилци. Малко по-късно гостите останаха с човек по-малко, след като Мартин Монтоя беше изгонен с директен червен картон. В добавеното време Ренан Лоди намери в наказателното поле Луис Суарес, който се разписа във вратата на Бетис с четвъртия си гол за сезона.