Дъжд от голове във виртуалното първенство по футбол (видео)

Вратарят на Царско село разби Левски на Папазов във виртуалното българско първенство (видео)

Истинско голове шоу сътвориха отборите на Пирин (Благоевград) и Пирин (Разлог) в срещата помежду им в WINBET е-футбол лига. Срещата завърши с победа за домакините от Благоевград, които се наложиха с 8:3. Психоложката Гергана Георгиева бе начело на “орлетата”, а ютюбърът Радослав Власев пое джойстика и управлява разложкия тим.
Левски достигна до равенство след 0:3 срещу ЦСКА-София (видео)
В герой за тима от Благоевград се превърна Йорданов, който наниза хеттрик. Станоев, Оукли, Гощелиани, Златинов и Георгиев бяха останалите голмайстори, които отбелязаха другите 5 гола.

В другата среща Царско село и Пирин (Гоце Делчев) също не разочароваха и си спретнаха зрелищно равенство 6:6. Геймърът на FIFA и Call of Duty Магнус Юрашек пое контрола над “царете”, а вратарят на Пирин (Гоце Делчев) Валентин Джагълов управлява собствения си отбор.

И в този мач имаше хеттрик, като той бе на сметката на Христов. Интересно бе, че до 84-ата минута Царско село водеше с 5:4, но с 3 гола в последните 5 минути се стигна до крайното 6:6.

Днешните мачове от WINBET е-футбол ще противопоставят отборите на Септември (София) и Етър от група “С” и Teams of Hope (2017-2019) срещу Ботев (Враца) от група “Е”. Тях може да наблюдавате пряко Sportal TV и Sportal.bg.