Уеска и Валядолид си вкараха 3 гола за 5 минути (видео)

Отборите на Уеска и Валядолид завършиха 2:2 в среща от 6-ия кръг на Ла Лига. Резултатът със сигурност не устройва никой от съперниците, които се намират непосредствено над зоната на изпадащите. Най-интересният период от двубоя беше в началото на второто полувреме, когато паднаха 3 гола за 5 минути.

Валядолид поведе в 35-ата минута, когато Оскар Плано центрира, а Бруно Гонсалес откри с глава. В 51-ата минута гостите удвоиха аванса си благодарение на Валдо Рубио, който беше точен от дузпа.
Уеска върна интригата малко по-късно с попадение на Рафа Мир. Той получи пас от Хави Онтиверос, влезе в наказателното поле и с техничен удар преодоля стража Роберто. В 56-ата минута вратарят на Валядолид направи добро спасяване, но при добавката Сандро Рамирес вкара за 2:2.

След сблъсъка на "Естадио Ел Алкорас" Уеска и Валядолид са единствените отбори в Ла Лига, които още нямат победа през сезона.