Рубин тресна Динамо (Москва) като гост

Рубин продължава с добрите си игри от началото на сезона в Премиър лигата на Русия. Играчите на Леонид Слуцкий постигнаха победа с 1:0 като гост на Динамо (Москва) в сблъсъка между двата тима от 7-ия кръг.

Единственият гол в срещата падна в 31-ата минута. Хвича Кварацхелия нахлу на скорост в наказателното поле и бе спънат за дузпа, а Джордже Деспотович реализира от бялата точка.

В срещата имаше и три червени картона. В 51-ата минута бе изгонен Николай Комличенко,от Динамо, а в добавеното време на мача същото се случи и с Хван Ин-Бом от гостите и Сергей Паршивлюк от домакините.

С този успех Рубин се изравни с Динамо, като и двата тима имат по 11 точки. Тимът от Казан заема 5-ото място, а московчани вече са 6-и.