Бетис измъкна победата в последния дъх на мача (видео)

Отборът на Бетис спечели с 1:0 визитата си на Алавес в двубой от първия кръг на Ла Лига. Кристиан Тейо донесе успеха на "зелено-белите" с късен гол в петата минута на добавеното време.
През първото полувреме темпото беше добро, но нямаше достатъчно голови положения. Най-добрата ситуация произтече от страхотния удар на Гуидо Родригес, при който топката тресна гредата и разтресе вратата на баските.
Втората част започна с добра възможност за дмюомакините - новият вратар на Бетис Клаудио Браво се намеси майсторски на голлинията. В 59-ата Серхио Каналес остана на сантиметри от гола след хубаво изпълнение от пряк свободен удар. В петата минута на добавеното време Кристиан Тейо реализира в полза на южняците, след като беше оставен абсолютно сам на границата на наказателното поле. Той шутира към близкия ъгъл и изненада вратаря Фернандо Пачеко, който закъсня с плонжа.