Героят на Лудогорец пожела успех на ЦСКА-София и Локо Пд в Европа

Талантът от школата на Лудогорец Доминик Янков, който с попадението си даде начало на обрата на неговия тим за 3:1 срещу Локомотив (Пловдив), демонстрира джентълменство след срещата и пожела успех на смърфовете и ЦСКА-София в мачовете им срещу Тотнъм и БАТЕ в Лига Европа.

“Първото полувреме малко лежерно влязохме в мача. През второто показахме характер и успяхме да победим. Локомотив не ни изненада, те са добър отбор, пресират здраво.

Второто полувреме се вдигнахме и показахме характер. Всеки мач излизаме за победа. Винаги ще е трудно, защото срещу нас отборите излизат на 100%. Тотално променихме играта през второто полувреме и играхме добре”, каза Янков, след което коментира и следващия съперник на орлите, който е ЦСКА-София.

“ЦСКА-София и Локомотив (Пловдив) са доста добри отбори, пожелавам им успех в Лига Европа”, обяви големият талант на българския футбол.