4 от 4 за Милан в контролите, дебют за Тонали и Татарушану (видео)

Новите попълнения на Милан Сандро Тонали и Чиприан Татарушану записаха неофициален дебют за тима при успеха с 3:1 над досегашния си тим Бреша в контрола. Двамата се появиха в игра през второто полувреме. Това беше последен мач за “росонерите” преди старта на сезона им. В четвъртък Златан Ибрахимович и неговите съотборници гостуват на ирландския Шамрок Роувърс в среща от втория предварителен кръг на Лига Европа, като победителят ще бъде определен само в един двубой.

Самият швед не взе участие в днешната проверка на “Миланело”, защото лекува травма. Тя обаче не е тежка и индикациите са, че Ибра ще е на линия за визитата в Дъблин.

Франк Кесие (39'), младият нападател Лоренцо Коломбо (49') и Саму Кастийехо (61') вкараха попаденията за Милан, a Андреа Геци (74') се разписа за Бреша.

Това беше четвърта победа за Милан от четири контроли това лято.

МИЛАН - БРЕША 4:1