Футболисти, ръководители и фенове на Левски отбелязават 81 години от рождението на Гунди

Спарта Прага спечели Купата на Чехия

Отборът н Спарта Прага спечели Купата на Чехия, след като победи Слован с 2:1 във финалния мач. Резултатът беше открит в началото на второто полувреме, когато халфът Якуб Пешек изведе Слован напред. Само 15 минути по-късно шведското крило на спарта Давид Мьоберг-Карлсон възстанови равенството.

Крайният резултат и победата за Спарта регистрира габонецът Каку Гуеор Канга от дузпа в 72-ата минута. Така Спарта спечели първа купа на страната от 2014 година и общо седма в историята. От новия сезон в тима ще играе българският талант Мартин Минчев, който беше привлечен от Черно море.