Кариана обърна Локо (ГО)

Отборът на Кариана (Ерден) затвърждава впечатлението, че е една от приятните изненади през настоящия сезон във Втора лига. Играчите на Веселин Великов постигнаха победа като гост над Локомотив (Горна Оряховица) в двубой от 20-ия кръг на втория ни ешелон. Тимът от Северозападна България стигна до успех с обрат 2:1.

Айкут Рамадан откри за домакините в 15-ата минута, но с попадения на Георги Търтов гостите стигнаха до победата. Първият гол дойде в 31-ата минута, а решителното попадение падна в 75-ата.

С успеха си днес Кариана вече е на седмо място в подреждането с актив от 29 точки. Локомотив пък от своя страна записа втора поредна загуба и остава на девето място с 26.

Локомотив (ГО) - Кариана 1:2 (1:1)
1:0 Айкут Рамадан (15)
1:1 Георги Търтов (31)
1:2 Георги Търтов (75)