Нов сблъсък между Лудогорец и Хебър - този път за Купата, на живо от Разград със съставите

Пирин взе дербито с Осъм (видео)

Хандбалният отбор на Пирин 64 (Гоце Делчев) спечели дербито на 11-ия кръг в "А" РХГ при мъжете, след като се наложи над Осъм (Ловеч) с 28:24 (16:13) в среща, играна днес следобед в "Неврокоп Арена".

Първото полувреме на срещата беше напълно равностойно до 12:12, след което домакините от Пирин дръпнаха и се оттеглиха на почивката с аванс от 16:13. През втората част неврокопчани продължиха да контролират играта и в крайна сметка се поздравиха с победата след 28:24.

По този начин Пирин остава на второ място във временното класиране с 14 точки след 7 победи и 3 загуби, а Осъм е 3-и с 12 точки след 6 победи и 4 загуби.