Адетокумбо се развихри с 37 точки за 21 минути игра, Далас победи вицешампиона

Най-полезният играч за миналия сезон Янис Адетокумбо наниза 37 точки за само 21 минути на полето, а Милуоки отнесе гостуващия Ню Йорк със 128:102.

Антетокунбо въобще не се появи на игрището в последната четвърт, след като домакините поведоха с 32 точки разлика.

Джулиъс Рандъл завърши с 25 точки и 15 борби за Ню Йорк.

Далас победи вицешампиона Голдън Стейт със 124:97 като гост.

Дуайт Пауъл реализира 21 точки, а Лукса Дончич допринесе с 20 точки и 8 борби.

Резервата Джордън Пуул със 17 точки беше най-резултатен за домакините, които допуснаха осма поредна загуба.

Голдън Стейт има сериозни кадрови проблеми заради контузии през този сезон и е спечелил само 9 от 42 мача досега.

Трей Йънг вкара 36 точки, 21 от които в последната четвърт, а Атланта се наложи над гостуващия Финикс със 123:110.

Кевин Хънтър добави 23 точки, рекордните в кариерата си 15 борби и 8 асистенции, а домакините прекъснаха поредица от четири поражения.

Девин Буукър беше лидер за Финикс с 39 точки.