Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Локомотив (Горна Оряховица) разби опашкаря НСА

Хандбалистите на Локомотив (Горна Оряховица) разбиха “студентите” от НСА с 35:17 в мач от седмия кръг на първенството в мъжката “А” група.

Бърз и динамичен хандбал показаха двата отбора в спортна зала „Никола Петров”. Още с първия съдийски сигнал младите „железничари” наложиха тотално надмощие и до 15-ата минута водеха с 8:4. Гостите не успяха да противодействат и се прибраха на почивката с пасив от десет гола 18:8.

През втората част на терена имаше само един отбор – Локомотив. Със здрава защита и бързи атаки домакините започнаха да бележат гол след гол и да увеличават преднината. “Студентите” с нетърпение очакваха финалната сирена, прозвучала при резултат 35:17.

Във временното класиране Локомотив (Горна Оряховица) заема петото място със 7 точки от шест мача. НСА е на дъното без спечелена точка до момента в седем мача. Лидер е Локомотив (Варна) с 14.