Без победител в сблъсъка между Олимпиакос и ПАОК в Гърция

Дербито на 12-ия кръг на гръцката Суперлига между Олимпиакос и ПАОК завърши без победител - 1:1. Двата тима си размениха по едно попадение в двете полувремена и като че ли логично поделиха точките.

Гостите от Солун първи взеха преднина в мача. В 29-ата минута при едно центриране от фаул Ингасон стреля с глава, ударът му бе спасен, но при добавката исландецът отблизо довкара за 0:1.

В 64-ата минута обаче домакините получиха дузпа, а Матийо Валбуена вкара от бялата точка за 1:1.

След този мач статуквото в челото на класирането се запазва. Двата тима остават с равен актив от по 28 точки на 1-ото и 2-ото място в таблицата, като столичани водят по голова разлика. Трети е ОФИ Крит с 19 точки.