Шефилд Юнайтед продължи серията си

Шефилд Юнайтед продължи серията си без загуба като гост след равенство 1:1 срещу Уулвърхамптън. Новакът във Висшата лига не е допускал поражение в първенството от януари, като първите месеци от годината беше в Чемпиъншип.

Тимът на Нуно Еспирито Санто бе надиграван до 64-ата минута, когато Дохърти изравни. След това "вълците" имаха предимство до края, но не стигнаха до пълен обрат. Уулвс е в серия от шест поредни срещи без загуба и заема шесто място в класирането, на точка пред днешния си съперник.

Първото полувреме Шефилд Юнайтед бе по-добрият отбор. Гостите поведоха още във вторат аминута с попадение на Мусе, а в началото на втората част Макголдрик пропусна отлична възможност да удвои аванса им.

УУЛВС - ШЕФИЛД ЮНАЙТЕД 1:1
0:1 - Мусе (2)
1:1 - Дохърти (64)