Септември не сбърка срещу удавник (галерия)

Септември (София) спечели с 3:1 домакинството си на Поморие и продължава да бъде лидер във Втора лига.
От своя страна Поморие вече е на последното място в класирането на втория ешелон. В края на първото полувреме капитанът Борис Галчев откри резултата, а в средата на втората част Преслав Йорданов направи 2:0 от десетина метра.

Малко преди гола на Пресле Иван Тилев нацели гредата. Отборът на Малин Орачев се върна в мача с точен удар с глава на Тихомир Кънев, но към края Георги Русев прати топката в мрежата след самостоятелен рейд - 3:1 за столичани.