Добри новини за Интер: Лукаку и Брозович се прибират по-рано

В Интер получиха добри новини по време на паузата за националните отбори. Двама от играчите на тима - Ромелу Лукаку и Марсело Брозович ще се приберат по-рано в Италия, след като няма да вземат участие в следващите мачове на своите страни и ще имат на разположение повече дни за почивка преди следващия двубой на "нерадзурите".

Заради ранното класиране на Белгия за Евро 2020 Лукаку е получил почивка за гостуването на Казахстан. С двата си гола срещу Сан Марино (9:0) нападателят се превърна в първия футболист с поне 50 попадения за бронзовия медалист от Мондиал 2018, като вече има 51 с екипа на родината си. Брозович пък ще пропусне мача на Хърватия срещу Уелс заради натрупване на жълти картони, след като получи поредния си такъв при победата с 3:0 над Унгария.