Двама от ЦСКА-София с шанс за изява срещу Пирин

Днес ЦСКА-София ще изиграе контролна среща срещу Пирин (Благоевград). Мачът на стадион "Христо Ботев" започва в 17:00 часа. Най-вероятно възможност за изява ще получат Денис Давидов и Томи Юрич. Двамата ще играят поне по едно полувреме. Руският полузащитник има 2 мача за "червените", а при победата с 3:0 над Локомотив (Горна Оряховица) за Купата вкара и първия си гол.

Австралийският национал влезе в последните 13 минути при разгрома с 4:0 над Витоша. Днес приключва лагерът на ЦСКА-София в Банско. От курортния град отборът ще пътува до Благоевград, след което се прибира в София. В столицата тимът ще се готви за гостуването на Локомотив (Пловдив).