Занев: Аз имам най-голяма вина, нямаме стил

Капитанът на ЦСКА-София Петър Занев бе силно разочарован от загубата на тима му от Берое. Бранителят е на мнение, че в тима в момента липсва стил на игра и се нуждае от повече тактическа дисциплина.

"Допуснахме първия гол от груба наша грешка в средата на терена. До този момент стояхме добре на терена, Берое нямаше удар във вратата. Имахме нелоши атаки. През второто полувреме започнахме да играем хаотични, с дълги топки.

Те имаха много контраатаки, ние не успяхме да си вкараме положенията. С 2 удара паднахме, общо взето. Това не е за първи път - срещу Етър, срещу Дунав без удар загубихме точки. 4-5 човека не били играли... Щом сме загубили, сме загубили всички. В това число и аз като капитан на отбора имам най-голяма вина.

97 Берое - ЦСКА-София

Берое е доста стойностен отбор. Вижда се, че имаха и късмет. Ние от 5 метра не можем да уцелим вратата. През второто полувреме много хаотично заиграхме. Не биваше да бързаме, но се подведохме по играта на Берое.

Оттук нататък трябва да играем мач за мач, за да натрупаме самочувствие и увереност. За да постигнеш 6-7 поредни победи ти е нужен стил на игра, който да следваш. Не знам, и късмет ни липсва. Стараем се да играем компактно, на бързи контраатаки. Кога се получава, кога - не, но трябва да има повече тактическа дисциплина.

Бодуров? Вие постоянно питате за него. Аз мнението за него съм го казал - добър футболист е. Трябва да питате ръководството и треньора", заяви Занев.