Божинов: Трябва да поздравим Хубчев, Левски вече е отбор

Божинов: Трябва да поздравим Хубчев, Левски вече е  отбор

Звездата на Ботев (Враца) Валери Божинов похвали работата на треньора Петър Хубчев в Левски. Той сподели това след загубата с 1:3 на врачани на "Герена". Както е известно, именно Хубчев  освободи нападателя през лятото, но голмайсторът не спести хвалбите си за свършената от специалиста работа.

"Разликата е в класата. Тази година Левски е отбор. Преди година, когато ги победихме имаха индивидуалности. Имаха класни играчи, а сега виждаме, че пресират заедно. Вижда се работата на Хубчев, не можем да си кривим душата. Пожелавам им да вървят така добре и им честитя победата, която е заслужена.

Второто полувреме играхме доста по-добре от първото. Върнахме се в мача с един гол. Левски има по-класни играчи от нашите. Ботев (Враца) се бореше и създадохме положения, но Левски имаха повече, тъй като са по-класен състав. Влязох накрая, тъй като трябва да трупам игрови минути. Надявам се, че с всеки изминал мач ще играя повече.

Сега се вижда, че Левски не разчита на индивидуалности, а на колектива. Имат дух. Трябва да поздравим Хубчев, който си върши добре работа. Браво, че налага и млади момчетата и левскарският дух се завръща. Ако заслужават, нека да играят момчетата, а скоро и Левски да започне да продава тези млади футболисти.

Ако Левски си взима мачовете с малките отбори, ще се бори до последно за шампионската титла. Благодаря на феновете на Левски, че ме подкрепиха днес. Аз оставам левскар завинаги и винаги ще подкрепям Левски, когато играе", сподели Божинов.