Черноморец отнесе Хасково

Черноморец 1919 се върна към победите. Възпитаниците на Радостин Кишишев победиха с 3:1 Хасково 1957 в среща от 9-ия кръг на Югоизточната Трета лига и зарадваха дошлите около 300 зрители. Още в 5-ата минута Жулиен Парушев с далечен удар откри резултата и даде летящ старт на домакините. Последваха няколко пропуска на „акулите“.

В последната минута на полувремето обаче Антон Узунов вкара втори гол за Черноморец. Станислав Дрянов проби чудесно отдясно и от аутлинията върна назад, където Узонов засече отблизо за 2:0. Минута по-рано пък удар на Ивелин Костов от Хасково кацна на напречната греда. В 69-ата минута бургазлии оформиха класиката в резултата. Трайо Грозев влезе в наказателното поле и с удар по диагонала в долния десен ъгъл направи 3:0.

Минута преди края гостите от Хасково достигнаха до почетен гол. Негов автор бе Красимир Илиев от дузпа. Това бе пета победа за Черноморец от началото на сезона и „акулите“ отново поглеждат към първите места в класирането.