Сасуоло зарадва феновете си с убедителен успех (видео)

Сасуоло постигна убедителна победа с 3:0 в домакинството си на СПАЛ. Основна заслуга за успеха имаше отново Доманико Берарди. Лидерът при голмайсторите в Серия А с пет попадения този път не се разписа, но записа две асистенции.

Франческо Капуто се разписа на два пъти през първото попадение, като втория гол падна точно преди почивката и до голяма степен реши мача. Дънкан направи 3:0 в 47-ата минута и сложи край на надеждите на гостите за нещо. Така СПАЛ не успя да повтори доброто си представяне от преди седмица, когато записа първа победа за сезона след успех над Лацио.

В края на срещата феновете малко се изнервиха, тъй като съдиите над 5 минути проверяваха дали има засада при атака на СПАЛ, която доведе до гол. В крайна сметка те решиха да отменят попадението.

САСУОЛО - СПАЛ 3:0