Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Локо (Пловдив) и ЦСКА 1948 не се победиха в контрола (галерия)

Отборите на Локомотив (Пловдив) и ЦСКА 1948 завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, която се изигра на стадион "Локомотив". Проверката се проведе в две полувремена по 30 минути.

56 Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948

Първите опасности се откриха пред "червените". Васил Шопов и Янко Сандански опитаха шутове от дистанция, но кълбото не намери очертанията на вратата на Илко Пиргов.

В края на първата част Един Бахтич отправи страхотен шут от пряк свободен удар, но Даниел Наумов се намеси перфектно.

В 49-ата минута "червените" направиха добра атака, но опитът на Ивайло Климентов премина на сантиметри от целта.

В края на срещата Бирсент Карагарен получи перфектен шанс да се разпише, но младият страж на ЦСКА 1948 отново се намеси майсторски. Това бе и последната интересна ситуация в контролната среща.