Марек пак не би у дома, феновете искат оставки

Марек завърши наравно 2:2 у дома със Сливнишки герой в нервен мач от 7-ия кръг на Югозападната Трета лига. Срещата започна кошмарно за домакините, след като още в 6-ата минута Йордан Попов откри за гостите. Минута по-късно Марек изравни. След центриране Росен Йорданов и вратарят на "Героя" Минев се сблъскаха, но топката влезе в мрежата. Мариан Хаджиев 10 минути преди края на първото полувреме отново даде преднина на гостите.

След почивката дупничани натиснаха здраво, но Даниел Георгиев удари греда, а удар на Йорданов бе избит пред голлиния. В 67-ата минута Гроздин нацели пак горната греда, но този път Йорданов направи добавка за крайното 2:2. Секунди преди изравнителното попадение пък фен написа със спрей „оставка“ на оградата на стадиона. На кого - не се знае, след като президентът Борис Паризов напусна преди три месеца. А старши треньорът Цветан Видински вече на няколко пъти подава такава. След този кръг Марек има 5 точки и е на 14-о място, а Сливнишки герой e 6-ти с 11 точки.